O Mnie

POCZĄTKI KARIERY

Zaczęłam od pracy w modnym butiku, gdzie miałam okazję na własne oczy przekonać się, jak bardzo ubranie, może uwydatnić czyjąś sylwetkę lub ją zaburzyć i zniekształcić. 

Moda stała się moim światem. 

Uwielbiałam jeździć do Gdyni oraz Sopotu, na kontraktację kolekcji topowych niemieckich marek. Pozwalało to poznawać nadchodzące trendy z rocznym wyprzedzeniem. Prezentowane stylizacje w show roomach dawały ogromną inspirację oraz późniejszą lekkość w tworzeniu własnych nieszablonowych połączeń kolorów, tkanin oraz wzorów. Wiedza oraz umiejętności tam zdobyte świetnie przekładały się na pracę z kompozycją wyjątkowych, przykuwających uwagę wystaw w galeriach handlowych.

Później założyłam swoje własne Studio Mody z ubraniami z najwyższej półki i wybrałam się na studia, by stać się wszechstronną stylistką. 

Zaskoczyło mnie, jak wiele jeszcze było do odkrycia. 

Nabyłam solidne podstawy u najlepszych wykładowców, aby stać się dla moich klientów najlepszym drogowskazem w poszukiwaniu ich indywidualnego stylu. 

Najbardziej lubię efekt radości, kiedy klientka wychodzi z przymierzalni w dopasowanym dla niej stroju, odsłania kurtynę i widzę ten jej pełny zadowolenia uśmiech. 

Wtedy wiem, że dobrze się spisałam, moje doświadczenie, zaangażowanie w pracy (choć to raczej pasja) widać w szczerym uśmiechu, radości i tym “błysku w oku” klienta.

Świetnie mi się pracuje z każdym klientem. Zarówno z tymi, którzy mają już ugruntowany wizerunek i dla których z łatwością mogę znaleźć na półkach “to coś”, jak i z osobami, które dopiero zaczęły swoją przygodę z odkrywaniem swojego unikalnego stylu. 

Specjalizuję się także w stylizacjach korporacyjnych “dress code”. Tworzę szafę modułową oraz zestawy ubrań na każdy dzień wyjazdów biznesowych, wystąpień publicznych, szkoleń.

Doskonale wiem, jak dużo pewności siebie, wiarygodności i wytrawności może przynieść odpowiednio skomponowana stylizacja biznesowa. 

Zapraszam Cię serdecznie do rozpoczęcia naszej wspólnej przygody z modą.

M. Jak Moda

M. Jak Magia

M. Jak Miłość do Stylizacji

Zadzwoń i umów się na wspólną modową przygodę!

Magdalena Lipińska Stylista Osobisty

Telefon +48 660 582 319