Wielkie Wyjście

Perfekcyjny wygląd + Poczucie komfortu = Efekt WoW

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

 

Na wyjątkowych wydarzeniach chcemy wyglądać i czuć się olśniewająco. Jest to absolutnie zrozumiałe, dlatego, cała stylizacja ma być perfekcyjna, dawać nam poczucie wyjątkowego piękna oraz komfortu.

 

Wielkie wydarzenia wiążą się zawsze z emocjami oraz niejednokrotnie ze stresem. Nie martw się, wspólnie skomponujemy stylizację, w której będziesz wyglądać olśniewająco. Dopilnuję, aby Twoja stylizacja była idealnie dostosowana do okazji oraz miejsca, ale przede wszystkim do Twojej sylwetki, oraz charakteru.

 

Zadbamy o wszystkie szczegóły, począwszy od głównej stylizacji, poprzez wyjątkowe dodatki, kończąc na perfekcyjnym makijażu.

 

Niezależnie czy będzie to stylizacja stworzona z Twojej garderoby, czy wyszukane przez nas nowości, gwarantuję, że będziesz wyglądać i czuć się fenomenalnie.

 

 

Pamiętaj, że na stworzenie tej jednej wyjątkowej stylizacji potrzebujemy odpowiednio dużo czasu do mierzenia lub poprawek. Wszystko musi być perfekcyjne wręcz idealnie wpisywać się w całą Ciebie, nie zwlekaj więc na ostatnią chwilę!!!

 

P.S. – na ostatnią chwilę też coś znajdziemy.

 

Cena ustalana jest na podstawie indywidualnych potrzeb klienta.

 


* koszt dojazdu do klienta ustalany jest indywidualnie.